Startuje naše nová kampaň "Nebuď norník"

18.06.2024

Skoro všechny úkoly z letošního Sympozia České společnosti pro sexuální medicínu už jsou splněné. A zbývá ten poslední. Spouštíme tedy nový projekt po dohodě s odborníky, kteří se podíleli na průzkumu sexuálního chování Čechů Czechsex.

Mezi zákazníky a sexuálními pracovnicemi je spousta nedorozumění. Zákazníci mnohdy netuší, co všechno sexuálním pracovnicím na zákaznících vadí. To pak způsobuje, že se sexuální pracovnice necítí komfortně, je na zákazníka nepříjemná a zákazník nechápe proč.

Může to skončit "jen" tím, že jí zákazník zbytečně napíše špatnou recenzi a poškodí ji tím. Ale může to skončit i tragicky, když dojde ke konfliktu. Začíná dlouhodobý projekt, který pomůže zákazníkům pochopit, co všechno může sexuálním pracovnicím vadit a jak tomu předcházet.

Budeme se tím aspoň trochu snažit předejít násilí na sexuálních pracovnicích a zlepšit komunikaci mezi oběma světy. A proč se kampaň jmenuje Nebuď norník? Protože norník je pro sexuální pracovnice synonymem pro takového zákazníka, který o sebe nepečuje.

Který má potíže třeba s hygienou, ale působí dojmem, že má velké sebevědomí a chce co nejvíce služeb za co nejméně peněz. A taky je to název už zrušeného internetového fóra, kde jste mohli v minulosti najít spoustu vulgárních recenzí na sexuální pracovnice.

Nedávno jsme pro vás zjistili, jak se dá bránit právě vulgárním recenzím: https://www.spolekproochranuzen.cz/l/mame-pro-vas-predcasny-vanocni-darek-vulgarni-recenze-na-internetu-nejsou-v-poradku-a-muzete-se-branit/.

Kampaň #nebudnornik bude dlouhodobá, aby měla co největší dopad a pomohla oběma stranám. Informace se v ní budou i opakovat, aby se opravdu vryly zákazníkům do paměti. Najdete ji každé úterý na našich sociálních sítích.