Aktivity Spolku pro ochranu žen během povodně 2024

16.09.2024

Sexuální pracovnice jsou součástí české společnosti, přestože to tak nemusí vypadat. Nebo nemusí být jednoduché si to připustit. I sexuální pracovnice mají děti, rodiny, kamarády. Někde bydlí. A nežijí ve vzduchoprázdnu. Proto jsme jako spolek založený sexuální pracovnicí podnikli během povodně následující kroky:

☂️ Předali jsme Magistrátu Hlavního města Prahy důležité informace o chybách, které se měly stát v Praze v roce 2002. Aby jim mohl předejít.

☂️ Nabídli jsme pomoc Týnskému chrámu v Praze v případě povodně.

☂️ Vyzvali jsme sexuální pracovnice v jiných regionech, aby podle svého uvážení pomohly během povodně, pokud na to mají kapacitu.

☂️ Vytvořili jsme rozcestník https://www.spolekproochranuzen.cz/l/rozcestnik-jak-se-chovat-behem-povodne-a-jak-se-na-ni-pripravit/ a nabídli ho veřejnosti.

☂️ Symbolicky jsme podpořili pomoc při povodních, kterou organizuje Český červený kříž.

☂️ Předali jsme vládě ČR dvě informace, které pomůžou řešit následky povodně a které by mohly pomoct předcházet povodním v příštích letech.

Tím jsme potvrdili, že sexuální pracovnice jsou platnými členy společnosti, i když to nemusí být vždy jasné na první pohled. Jsme připraveni dál pomáhat podle potřeby, a to nejen při povodních.